Wizyta Świętego Mikołaja

Wizyta Świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku.

6 grudnia wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały dźwięków dzwonka Św. Mikołaja.

Wyjątkowy gość w towarzystwie dwóch Śnieżynek odwiedził wszystkie grupy. Dzieci bardzo przeżywały to spotkanie. Przedszkolaki śpiewały przygotowane piosenki, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są bardzo grzeczne. Mikołaj wręczył każdemu dziecku prezent. Wszystkie dzieci obiecały Mikołajowi, że będą szanować zabawki, sprzątać je,  słuchać rodziców i pań w przedszkolu. Każde dziecko zrobiło sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie.

Spotkanie minęło w bardzo miłej atmosferze.